Clio 1.5dci

5.555 €
Општи информации
Наслов
Clio 1.5dci
Број на оглас
369994
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
13.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Kolata e kako nova napraven komplet servis novi gumi ful oprema realna kilometraza euro 5 motor
Технички податоци
Марка
Renault
Модел
Clio
Произведено
2013
Километража
120.000 km
Гориво
Дизел
Силина
75 KS
Зафатнина
1.500 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Жолта
Број на врати
2/3
Каросерија
Мало градско возило
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 88

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind