Corsa 1.3 cdti 2007

3.444 €
Општи информации
Наслов
Corsa 1.3 cdti 2007
Број на оглас
122740
Општина
Скопје
Телефон за контакт
Објавено
03.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Odlicno socuvana
Servisna kniska
Proverka kade sakate
077959731
Технички податоци
Марка
Opel
Модел
Corsa
Произведено
2007
Гориво
Дизел
Зафатнина
1.300 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Број на врати
4/5
Каросерија
Хечбек
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 134

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind