Daewoo Matiz 2006 god. prv sopstvenik

2.500 €
Општи информации
Наслов
Daewoo Matiz 2006 god. prv sopstvenik
Број на оглас
129239
Општина
Прилеп
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
08.02.2020
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava matiz daewoo od prv sopstvenik servisiran nov rebrast kais filtri maslo so 50.000km
Технички податоци
Марка
Daewoo
Модел
Matiz
Произведено
2006
Километража
50.000 km
Гориво
Бензин
Силина
37 KW
Зафатнина
796 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Каросерија
Мало градско возило
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 205

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind