DAEWOO MATIZ 2007

1.200 €
Општи информации
Наслов
DAEWOO MATIZ 2007
Број на оглас
915160
Општина
Велес
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
25.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava Daewoo Matiz 2007 godina.
Reg. do 09.2019

tel. 071 452 479
Технички податоци
Марка
Daewoo
Модел
Matiz
Произведено
2007
Километража
250.000 km
Гориво
Бензин/Плин
Силина
52 KS
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Жолта
Број на врати
4/5
Каросерија
Мало градско возило
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 98

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind