Daewoo Racer

500 €
Општи информации
Наслов
Daewoo Racer
Број на оглас
172934
Општина
Охрид
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
19.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Daewoo Racer - фамилијарно возило купено ново од мида моторс скопје.Регистрирано и сервисирано без прекини.Променат волан од опел астра(оригиналните страдаат).Имам друго возило затоа се продава.Нема плин и никогаш немало.
Технички податоци
Марка
Daewoo
Модел
Racer
Произведено
1994
Километража
200.000 km
Гориво
Бензин
Силина
52 KW
Зафатнина
1.500 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црвена
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 77

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind