FIAT DOBLO 1.3 MULTIJET 2010 godina

5.600 €
Општи информации
Наслов
FIAT DOBLO 1.3 MULTIJET 2010 godina
Број на оглас
124882
Општина
Скопје
-
Кисела Вода
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
11.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Prodavam FIAT DOBLO 1.3 MULTIJET 2010 godina od italijansko proizvodstvo so pominati 100 000 km.
Napraven kompleten servis.
Voziloto e vo perfektna sostojba.
PALI VOZI!!!
REGISTRIRANO!
So servisna kniska
Cena po dogovor
Telefon za kontakt:070/275/819
078/745/514
Технички податоци
Марка
Fiat
Модел
Doblo
Произведено
2010
Километража
100.000 km
Гориво
Дизел
Силина
66 KW
Зафатнина
1.300 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Жолта
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 130

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind