FIAT GRANDE PUNTO 1.2

3.500 €
Општи информации
Наслов
FIAT GRANDE PUNTO 1.2
Број на оглас
193348
Општина
Куманово
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
03.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
- SE PRODAVA FIAT GRANDE PUNTO 1.2 48kw
5 VRATI SO REALNI 175.000km.
- VGRADEN ATESTIRAN PLINSKI URED.
- MAKSIMALNO SOCUVANO VO ODLICNA
SOSTOJBA SO NOVI GUMI
- BEZ NIKAKVI DODATNI VLOZUVANJA.
- CENA 3500EUR SO PROSTOR ZA DOGOVOR ZA KESH.
- MOZNOST ZA ZAMENA I SO DRUGO VOZILO.
Технички податоци
Марка
Fiat
Модел
Grande Punto
Произведено
2008
Километража
170.000 km
Гориво
Бензин/Плин
Силина
65 KS
Зафатнина
1.200 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Каросерија
Хечбек
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 116

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind