FIAT GRANDE PUNTO 1.4

3.400 €
Општи информации
Наслов
FIAT GRANDE PUNTO 1.4
Број на оглас
120178
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
28.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Za poveke info jave te se
BEZ ZAMENI
Технички податоци
Марка
Fiat
Модел
Grande Punto
Произведено
2007
Километража
110.000 km
Гориво
Бензин/Плин
Силина
77 KS
Зафатнина
1.400 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црна
Број на врати
4/5
Каросерија
Хечбек
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 137

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind