Fiat Idea 1.3 M-JET

2.800 €
Општи информации
Наслов
Fiat Idea 1.3 M-JET
Број на оглас
319595
Општина
Прилеп
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
25.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Fiat idea 1.3 M-JET 70 ks 2007 god .Full oprema.Kolata e mnogu ekonomicna i prakticna,motor perfekten .Plateno e se do registracija.Moze da se proveri kaj sakate.Cenata ne e fiksna dogovor na lice mesto .
Технички податоци
Марка
Fiat
Модел
Idea
Произведено
2007
Километража
130.000 km
Гориво
Дизел
Силина
71 KS
Зафатнина
1.300 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Каросерија
Мало градско возило
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 68

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind