FIAT LINEA 1.3 MULTIJET 66KW

3.400 €
Општи информации
Наслов
FIAT LINEA 1.3 MULTIJET 66KW
Број на оглас
201759
Општина
Велес
Телефон за контакт
Објавено
18.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
kolata e vo odlicna sostojba cela godina registrirana
klima funkcionalna , gumi novi aluminski orginal fiatovi bandazi , abs , servo volan, centralna brava dva orginalni kluca ,enterier kako nov , nema nikakvi vlozuvanja vo nea
Технички податоци
Марка
Fiat
Модел
Linea
Произведено
2007
Километража
200.000 km
Гориво
Дизел
Силина
90 KS
Зафатнина
1.300 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црна
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
Опрема
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 79

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind