Fiat palio 1.2

700 €
Општи информации
Наслов
Fiat palio 1.2
Број на оглас
180680
Општина
Куманово
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
03.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Fiat palio 1.2 benzin plin 98 god ne e reg pali vozi povishe info inbox ili na broj 078715621
Технички податоци
Марка
Fiat
Модел
Palio
Произведено
1998
Гориво
Бензин/Плин
Зафатнина
1.200 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Зелена
Број на врати
4/5
Каросерија
Караван
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 100

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind