Fiat Punto 1.2 16V

1.300 €
Општи информации
Наслов
Fiat Punto 1.2 16V
Број на оглас
636618
Општина
Битола
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
26.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava FIAT PUNTO 1.2 16V 2000 godina benzin
Технички податоци
Марка
Fiat
Модел
Punto
Произведено
2000
Километража
130.000 km
Гориво
Бензин
Силина
80 KS
Зафатнина
1.200 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Портокалова
Број на врати
2/3
Каросерија
Мало градско возило
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 136

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind