Fiat Punto 1.2 8v

2.100 €
Општи информации
Наслов
Fiat Punto 1.2 8v
Број на оглас
120323
Општина
Прилеп
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
13.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
kolata e super zacuvana so novi gumi ful oprema klima servo siti servo aerbeg centralno so dalecinsko bord kompjuter idr. ima mala potrosuvacka se na kolata si raboti kupena vo mk
Технички податоци
Марка
Fiat
Модел
Punto
Произведено
2002
Километража
150.000 km
Гориво
Бензин
Силина
60 KS
Зафатнина
1.200 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Каросерија
Мало градско возило
Опрема
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 110

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind