Fiat PUNTO 1.3 jtd 2006g.

2.890 €
Општи информации
Наслов
Fiat PUNTO 1.3 jtd 2006g.
Број на оглас
183863
Општина
Велес
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
02.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
NOVO NA PAZAROT
KOLATA E DIREKTEN NOV UVOZ OD ITALIJA
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA
REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN
EKONOMICEN SO POTROSUVACKA OD 4.5 LITRI VO GRAD.NA OTVORENO MNOGU POMALKU.RASOLAGAME SO POVEKE VIDOVI NA VOZILA
NOV UVOZ EURO 4 MOTOR SO MNOGU MALA POTROSUVACKA NA GORIVO.
FIAT PUNTO1.3 JTD,51 KW,2006GODINA, VO ODLICNA SOSTOJBA.
OD OPREMA POSEDUVA:
KLIMA(PERFEKTNA)
ABS
ELEKTRIKA NA STAKLA
ODLICNI GUMI SITE 4
SERVO VOLAN
CENTRALNA BRAVA
FABRICKO OZVUCENJE SO CD ( BLAUPUNKT)
2 KLUCA
AIR BEG X 2
116000 KM
TIF
VNATRESEN ENTERIER MAKSIMALNO ZACUVAN.
MOTOR RABOTI PERFEKTNO.
VOZILOTO E KUPENO OD PRV SOPSTVENIK I KAKO NOVO E.
PRVA REGISTRACIJA E 07.11.2006 G.
VOZILOTO E STEGNATO MAKSIMALNO.
BEZ NIKAKOV CRN ILI SIV DIM.
BEZ ZAMENI
POVELETE UVERETE SE.SPECIALCARS SE NAODJA INDUSTRISKA ZONA RECANI VO VELES,VO BLIZINA NA HOTEL GARDENIJA.
CENATA E 2890 EVRA.
Kontakt tel.070/265-387
Технички податоци
Марка
Fiat
Модел
Punto
Произведено
2006
Километража
116.000 km
Гориво
Дизел
Силина
51 KW
Зафатнина
1.300 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Број на врати
4/5
Каросерија
Хечбек
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 138

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind