Fiat Punto 1.9JTD

1.500 €
Општи информации
Наслов
Fiat Punto 1.9JTD
Број на оглас
172259
Општина
Гостивар
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
17.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Fiat Punto 1.9JTD 59K/W Servisirano Ulje Filteri Rebrasti Kais Vodna Pumpa Lamela Set Korpa Dobra Sostojba Moze Da Se Proveri Vo Koe Bilo AvtoMehanicar Po Vas Izbor
Технички податоци
Марка
Fiat
Модел
Punto
Произведено
2000
Гориво
Дизел
Силина
59 KW
Зафатнина
1.900 cm3
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сина
Број на врати
4/5
Каросерија
Хечбек
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 221

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind