Fiat Punto 98god.

800 €
Општи информации
Наслов
Fiat Punto 98god.
Број на оглас
125155
Општина
Охрид
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
08.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
So novi zimski gumi vo vozna sostojba
Технички податоци
Марка
Fiat
Модел
Punto
Произведено
1998
Километража
152.000 km
Гориво
Дизел
Боја
Бела
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 168

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind