FIAT PUNTO FACELIFT 1.2 BENZIN/PLIN

2.750 €
Општи информации
Наслов
FIAT PUNTO FACELIFT 1.2 BENZIN/PLIN
Број на оглас
386822
Општина
Охрид
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
19.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
FIAT PUNTO 1.2 FACELIFT BENZIN/PLIN 5.2L/100KM
- PLINSKI URED I ATEST NA PLINSKI URED (2G GARANCIJA)
- ODLICNO SOCUVANO I ODRZUVANO
- 172850KM, 2 KLUCA, SERVISNA KNISKA
- POTROSUVACKA 5.2L/100KM
- BORD KOMPJUTER
- KLIMA (LADI PERFEKTNO)
- CITY SERVO
- KOMANDI NA VOLAN
- KOZEN SERVO VOLAN SO PODESUVANE
- 6 ZVUCNICI
- EL NA RETROVIZORI
- EL NA STAKLA
- GUMI 2017
- HALOGENKI ZA MAGLA(NAPRED, NAZAD)
- NIKADE CUKANA, NIKADE UDIRANA, PRVA BOJA
- MOZE DA SE PROVERI KADE SAKATE VO SEKOE VREME
- SERVISIRANA KOMPLETNO
- 100 % REALNI KM MOZE PROVERKA
- NOV AKUMULATOR(2G GARANCIJA)
- UVEZENA OD ITALIJA
- REGISTRIRANA DO 10.2019!
- KOLATA E PALI VOZI NE E POTREBNO NIKAKVO VLOZUVANJE!
** POTROSUVACKA 5.2L/100 KM
** PERFEKTEN MOTOR STEGNATO PODVOZJE
»»»070440082«««
Технички податоци
Марка
Fiat
Модел
Punto
Произведено
2005
Километража
172.850 km
Гориво
Бензин/Плин
Силина
44 KW
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Златна
Број на врати
4/5
Каросерија
Мало градско возило
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 110

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind