FIAT PUNTO II ***NEUVEZENO***

2.600 €
Општи информации
Наслов
FIAT PUNTO II ***NEUVEZENO***
Број на оглас
195443
Општина
Крушево
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
15.05.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava :
✓Fiat Punto II (NEUVEZENO), 1.2, 44KW
✓2004 godina
✓benzin-plin
✓oprema: klima, servo (city), elektrika na predni stakla, bord kompjuter, centralna brava so dalecinsko
✓ 4 gumi letni + 4 gumi zimski
✓ registrirana do 27.06.2019
Технички податоци
Марка
Fiat
Модел
Punto
Произведено
2004
Километража
166.900 km
Гориво
Бензин/Плин
Силина
44 KW
Зафатнина
1.200 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Каросерија
Хечбек
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 137

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind