Fiat Qubo 1.3 Jtd 55kw 2009

4.700 €
Општи информации
Наслов
Fiat Qubo 1.3 Jtd 55kw 2009
Број на оглас
338538
Општина
Куманово
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
14.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Fiat Qubo 1.3 Jtd 55kw 2009

Godina-Viti: 2009, Kw 55, KM 195...!!
Plateni davacki do registracia

Bez Zameni

AutoPlac MeMo -Kumanovo
070 226 632
Технички податоци
Марка
Fiat
Модел
Qubo
Произведено
2009
Километража
195.000 km
Гориво
Дизел
Силина
55 KW
Зафатнина
1.300 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Број на врати
4/5
Каросерија
Моноволумен
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 116

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind