Fiat Stilo 1.9 jtd

2.650 €
Општи информации
Наслов
Fiat Stilo 1.9 jtd
Број на оглас
151645
Општина
Прилеп
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
04.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Prodavam fiat stilo 1.9JTD 85KW 116KS
MK TABLI
Redovno odrzuvana so realni kilometri.
Napraven e golem i mal servis.
Od oprema poseduva
-Klima
-6 Airbega
-Elektrika na prozorci
-Elektrika na retrovizori
-Podesuvanje na volan i na prednite sedista
-Senzori za dozd.
-Senzori na svetla
-Maglenki vo far
-TEMPOMAT
-Bord kompjuter
Smeneto
-elektricna pumpa za nafta
-Nov akomulator
-Zglobovi
-napraven redoven servis pred 500km
15ka gumi vozeni se 1sezona
SE PRODAVA PORADI ZAMINUVANJE VO STRANSTVO
MOZI DA SE VIDI VO SEKOE VREME
Технички податоци
Марка
Fiat
Модел
Stilo
Произведено
2002
Километража
190.000 km
Гориво
Дизел
Силина
85 KW
Зафатнина
1.900 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
Опрема
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 180

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind