Fiat Stilo 2003god.

2.500 €
Општи информации
Наслов
Fiat Stilo 2003god.
Број на оглас
809739
Општина
Куманово
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
10.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Прв сопственик во МК
Голем сервис , мал сервис , Сервисиран клима уред , сервисиран кочионен систем , регистрирана до 20.10.2019 .
Без потреба за инвестиција во следните 40.000 км.
Технички податоци
Марка
Fiat
Модел
Stilo
Произведено
2003
Километража
217.000 km
Гориво
Дизел
Силина
85 KW
Зафатнина
1.940 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Темносина (Тегет)
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 153

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind