Fiat Tipo 1.4 Benzin Plin Atestiran god 94.ne reg.

550 €
Општи информации
Наслов
Fiat Tipo 1.4 Benzin Plin Atestiran god 94.ne reg.
Број на оглас
379587
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
04.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Kolata e vo odlicna sostojba nema skapano nigde so garancia socuvana domakinski ima servo, central, El, na prozor, Motor perfekt, ladnak Nov, gurtni novi, cauri smeneto, ule smeneto ni kapka ne trosi,nema vlozuvane... Kon Tel 075333884
Технички податоци
Марка
Fiat
Модел
Tipo
Произведено
1994
Гориво
Бензин/Плин
Зафатнина
1.400 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Темносина (Тегет)
Број на врати
4/5
Каросерија
Хечбек
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 96

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind