FIAT Ulysse reg klima vo top sostojba

1.400 €
Општи информации
Наслов
FIAT Ulysse reg klima vo top sostojba
Број на оглас
128833
Општина
Боговиње
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
02.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
FIAT Ulisse reg klima vo top sostojba smeneto prednica zadnica dalinska brava moze i zamena so pomal
Технички податоци
Марка
Fiat
Модел
Ulysse
Произведено
1998
Гориво
Бензин
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 93

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind