Fiat Uno 1.7d

700 €
Општи информации
Наслов
Fiat Uno 1.7d
Број на оглас
152167
Општина
Делчево
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
25.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
kolata e vo odlicna sostojba 1.7 dizel istecena registraciia novi gumi
Технички податоци
Марка
Fiat
Модел
Uno
Произведено
1994
Километража
170.000 km
Гориво
Дизел
Силина
68 KS
Зафатнина
1.700 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сина
Број на врати
4/5
Каросерија
Мало градско возило
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 69

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind