FORD C-MAX 1.6HDI 2006 god. UVOZ CH

3.000 €
Општи информации
Наслов
FORD C-MAX 1.6HDI 2006 god. UVOZ CH
Број на оглас
205040
Општина
Куманово
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
03.12.2019
Дополнителни информации
Опис:
FORD C-MAX 1.6HDI 109KS 2006g UVEZEN OD SVAJCAIRIJA SO SERVISNA KNISKA VO ODLICNA SOSTOJBA
OD OPREMA
-KLIMA
-ELEKTRIKA NA STAKLA
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
-ABS,,,,AIRBAG
-CENTRALNA BRAVA
-2KLUCA
-BEZ ZAMENI ,,,BEZ ZAMENI
Технички податоци
Марка
Ford
Модел
C-Max
Произведено
2006
Километража
200.000 km
Гориво
Дизел
Силина
80 KW
Зафатнина
1.590 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црна
Број на врати
4/5
Каросерија
Моноволумен
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 42

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind