Ford Escort 1995 god

620 €
Општи информации
Наслов
Ford Escort 1995 god
Број на оглас
398458
Општина
Скопје
-
Аеродром
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
14.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Prodavam ford escord benzin. 1995 godina solidno socuvan, bez plin, telefon za kontakt 078-286-040. Mirče
Технички податоци
Марка
Ford
Модел
Escort
Произведено
1995
Километража
150.000 km
Гориво
Бензин
Силина
60 KS
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црвена
Број на врати
2/3
Каросерија
Мало градско возило
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 131

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind