Ford Fiesta 1.4 tdci

2.650 €
Општи информации
Наслов
Ford Fiesta 1.4 tdci
Број на оглас
307293
Општина
Крива Паланка
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
19.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Ubavo gratcko vozilo so 4 vrati so mnogu mala potrosuvacka na gorivo 5l gradska voznja
Klima
Aluminski bandazi
Fiestata pristigna vo Mk
Plateni davacki do registracija
Inf.na tel.071 294 616
Технички податоци
Марка
Ford
Модел
Fiesta
Произведено
2006
Километража
160.000 km
Гориво
Дизел
Силина
57 KS
Зафатнина
1.400 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црна
Број на врати
4/5
Каросерија
Хечбек
Опрема
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 110

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind