Ford Fiesta old timer

350 €
Општи информации
Наслов
Ford Fiesta old timer
Број на оглас
164681
Општина
Охрид
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
25.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Voziloto e vo vozna sostojba karoserkski ima korodirani delovi.
motorot e super prv gazda 80 000 pominati odrzan servisiran
Технички податоци
Марка
Ford
Модел
Fiesta
Произведено
1983
Километража
80.000 km
Гориво
Бензин
Зафатнина
1.100 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Зелена
Број на врати
2/3
Каросерија
Купе
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 5
  • Вкупно гласови: 1
 • Вкупно прегледи: 112

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind