Ford Focus 1.4 plin,ful,2004g,prv gazda,neuvezen

2.580 €
Општи информации
Наслов
Ford Focus 1.4 plin,ful,2004g,prv gazda,neuvezen
Број на оглас
954855
Општина
Скопје
-
Центар
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
18.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Prodavam Ford Fokus 2004g, 1.4 so plin od mi-da od prv gazda-profesor na gradežen f.,
,135000km,4 letni novi,4 zimski odlični,ful oprema klima ,el prozori,abs,
centralna brava so dalečinsko
,aerbeg,itn,.
Servisiran set lamela ,set rebrast,smenet kompresor na klima,diskovi so pločki i amortizeri,vgraden plinski ured vo plimont.Do 115000 servisiran vo mi-da,posle toa privatno,kapka ulje ne troši pri menjavanje kolku e staveno tolku izleguva,izvonredna sostojba,sve vo funkcija,smeneto ulje i filtri pred2-3000 km,,,bez nikakvi vložuvanja.
Технички податоци
Марка
Ford
Модел
Focus
Произведено
2004
Километража
135.000 km
Гориво
Бензин/Плин
Зафатнина
1.400 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сива
Каросерија
Хечбек
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 123

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind