FORD FOCUS 1.6 2006 GOD FULL OPREMA

2.800 €
Општи информации
Наслов
FORD FOCUS 1.6 2006 GOD FULL OPREMA
Број на оглас
111011
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
01.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Ford focus 2006 god vo sobrakajna 1.6 16v 105 hp benzin pominato 190000 km full oprema klima klimatronik dvozonski elektronika na stakla i retrovizori senzori za dozd gleaci na preado staklo i retrovizori centrralno bird kompjuter radio cd mp3 Sony so aux tempomat konmandi na volan abs asr esp 2 kluca fabricki registrirano servisirano bez vlozuvanje CENA 2800 E BROJ 071 388 756
Технички податоци
Марка
Ford
Модел
Focus
Произведено
2006
Километража
190.000 km
Гориво
Бензин
Силина
105 KS
Зафатнина
1.600 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Број на врати
2/3
Каросерија
Хечбек
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 164

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind