Ford Focus 1.6 tdci 2006 god

3.700 €
Општи информации
Наслов
Ford Focus 1.6 tdci 2006 god
Број на оглас
892222
Општина
Штип
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
12.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava ford focus 1.6 tdci (hdi) noviot pezo motor
- pominato 150.000 km
- registrirana do 12.2019
- smeneto ulje filter za ulje, set rebrast so zategaci set linest , predni amortizeri, filter za nafta nov ...
Avtomobilot e vo top sostojba bez dopolnitelni vlozuvanja
Broj za kontakt 078326296
Cena 3700 e .. mozna e zamena cenata ne e fiksna.
Технички податоци
Марка
Ford
Модел
Focus
Произведено
2006
Километража
149.000 km
Гориво
Дизел
Силина
66 KW
Зафатнина
1.600 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Каросерија
Караван
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 87

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind