FORD FOCUS 1,6 TDCI

3.550 €
Општи информации
Наслов
FORD FOCUS 1,6 TDCI
Број на оглас
152625
Општина
Кочани
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
10.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
FORD FOCUS 1,6 TDCI DIZEL MOTOR SO 110 KS PROIZVEDEN 12-2006 . SEGA UVEZEN OD GERMANIJA VO UNIKATNO PERFEKTNA SOSTOJBA SO MNOGU OPREMA:
- CLIMA
- SERVO VOLAN SO PODESUVANJE
- 10 AIRBAGS
- CENTRALNO ZAKLUCUVANJE SO DALECINSKO
- ELEKTRIKA NA STAKLA
- ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
- ABS KOCNICI
- ESP KONTROLA NA PROLIZGUVANJE
- FABRICKO RADIO CD SO KOMANDI NA VOLAN
- SVETLA ZA MAGLA VO BRANIK
- CISTO NOVI PIRELLI GUMI
- BOARD COMPUTER
- PLATTENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA NA MK TABLI , CARINA + TUV HOMOLOGACIJA
- UNIKATNO VOZILO !
- BEZ NIKAKVI ZAMENI !!!
Технички податоци
Марка
Ford
Модел
Focus
Произведено
2006
Километража
179.000 km
Гориво
Дизел
Силина
110 KS
Зафатнина
1.600 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црна
Број на врати
4/5
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 118

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind