Ford Focus 1.8 tdci

2.500 €
Општи информации
Наслов
Ford Focus 1.8 tdci
Број на оглас
317579
Општина
Гевгелија
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
04.04.2019
Дополнителни информации
Опис:
Се продава форд фокус 1.8. тдци 2003 година. Цена може и по договор.
Технички податоци
Марка
Ford
Модел
Focus
Произведено
2003
Километража
116.000 km
Гориво
Дизел
Силина
85 KW
Зафатнина
1.800 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Каросерија
Хечбек
Опрема
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 160

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind