Ford Focus tdci 2004 god

2.350 €
Општи информации
Наслов
Ford Focus tdci 2004 god
Број на оглас
204505
Општина
Радовиш
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
11.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Ford fokus karavan 2004 registriran septemvri poveke inf na tel
Технички податоци
Марка
Ford
Модел
Focus
Произведено
2004
Гориво
Дизел
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Каросерија
Караван
Опрема
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 131

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind