Ford Fusion 1.4 Tdci 2003 godina

2.149 €
Општи информации
Наслов
Ford Fusion 1.4 Tdci 2003 godina
Број на оглас
130002
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
30.09.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava Ford Fusion 1.4,registriran do juli 2020.
Fordot e proizveden 2003 dekemvri mesec i uvezen e od Italija,a vozen samo za familijarni potrebi.
Okolu cenata ima prostor za dogovor,a mozna e i zamena so moja doplata vo zavisnost od toa sto nudite...!!!
Технички податоци
Марка
Ford
Модел
Fusion
Произведено
2003
Километража
210.000 km
Гориво
Дизел
Силина
55 KW
Зафатнина
1.400 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Каросерија
Хечбек
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 93

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind