FORD FUSION 1.4tdci / 2003g / 183000km

2.950 €
Општи информации
Наслов
FORD FUSION 1.4tdci / 2003g / 183000km
Број на оглас
350708
Општина
Прилеп
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
29.06.2019
Дополнителни информации
Опис:
FORD FUSION 1,4 tdci, 2003g, 183000km
Besprekorna vozna sostojba, vo sekojdnevna upotreba. Familijarno vozilo
Odrzuvano maksimalno i servisirano na vreme, sosema novi gumi, redoven servis.
Realni km, bez nedostatoci, se prodava itno so prifatliva cena.
Технички податоци
Марка
Ford
Модел
Fusion
Произведено
2003
Километража
183.000 km
Гориво
Дизел
Силина
50 KW
Зафатнина
1.400 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Зелена
Број на врати
4/5
Каросерија
Хечбек
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 65

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind