FORD GALAXY 1.9 TDI

3.500 €
Општи информации
Наслов
FORD GALAXY 1.9 TDI
Број на оглас
212984
Општина
Битола
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
21.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
se prodava ford galaxy 1.9 tdi registriran cela godina. kolata nema korozija, klimatronik raboti perfekno, motor odlicen
mozi i zamena so vasa doplata
za zamena druga cena
Технички податоци
Марка
Ford
Модел
Galaxy
Произведено
2004
Гориво
Дизел
Силина
131 KS
Зафатнина
1.900 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Број на врати
4/5
Каросерија
Моноволумен
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 66

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind