Ford Ka 1.3

1.100 €
Општи информации
Наслов
Ford Ka 1.3
Број на оглас
155362
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
13.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
se prodava ford ka so realni 111000 ,so centralno zaklucuvanje se dalecinsko,elektrika na prozori,sediste vozacko podesivo po visina solidna sostojba. sevisirano ne treba nisto da se menuva.

Технички податоци
Марка
Ford
Модел
Ka
Произведено
1999
Километража
110.000 km
Гориво
Бензин
Силина
60 KS
Зафатнина
1.300 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сина
Број на врати
2/3
Каросерија
Мало градско возило
Опрема
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 131

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind