Ford Mondeo

2.500 €
Општи информации
Наслов
Ford Mondeo
Број на оглас
208456
Општина
Скопје
-
Центар
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
10.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava ford mondeo 2.0 tddi najdobriot motor maximalno socivano vozilo poseduva full oprema se na nego funkcionira
Klimatronik ispravna
El na stakla el na retrovizori el na sedista
Dvd radio so kamera
Novi zimski gumi
Servis napraven kompleten
Zatemneti stakla so atest vo soobrakajna reg do 29.03.2019
Технички податоци
Марка
Ford
Модел
Mondeo
Произведено
2001
Километража
200 km
Гориво
Дизел
Силина
85 KW
Зафатнина
2.000 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 144

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind