Ford Mustang-2014g Mozna Zamena

20.000 €
Општи информации
Наслов
Ford Mustang-2014g Mozna Zamena
Број на оглас
328190
Општина
Гостивар
Регистрација
Странска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
16.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava ford mustang 2014 godina
60 iljadi km pominato
Kolava e kako nova top sostojba
Led svetla nazad i napred-Fabricki
Avtomatik Menjac
3700 kubika v6 309 ps
Kolava e na americki dokumenti moze da se carini
Mozna zamena za pomala kola plus motor so vasa doplata-
Za kesh cena po Dogovor na lice Mesto ne preku fb
Povise info tel ili inbox 070 888 882
———-//
Shitet ford mustang viti 2014
3700 kubik v6 309 ps
Automatik
Me dokumente te regulla te amerikes
Mundet te doganohet
Per me shum info inbox ose viber 00389 70 888 882
Технички податоци
Марка
Ford
Модел
Mustang
Произведено
2014
Километража
60.000 km
Гориво
Бензин
Силина
309 KS
Зафатнина
3.700 cm3
Менувач
Автоматски
Погон на тркала
Заден (RWD)
Боја
Црна
Број на врати
2/3
Каросерија
Купе
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 287

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind