Ford Streetka kabrio

3.300 €
Општи информации
Наслов
Ford Streetka kabrio
Број на оглас
972023
Општина
Охрид
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
10.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava sportsko kabrio uvezeno od Svajcarija.redovno servisirano so kozen enterier sportski 17 felni,novi gumi sportski auspuh ,k&n sportski filter
kolatata e so dopolnitelen tvrd zimski krov
informacii na tel 076476150
Технички податоци
Марка
Ford
Модел
StreetKa
Произведено
2004
Километража
190.000 km
Гориво
Бензин
Силина
70 KW
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Зелена
Број на врати
2/3
Каросерија
Купе
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 140

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind