Ford Transit 2007 god Patnicko 8+1

6.299 €
Општи информации
Наслов
Ford Transit 2007 god Patnicko 8+1
Број на оглас
176315
Општина
Охрид
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
13.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Ford Transit 2.2 tdci 2007 god. 63kw-85 ks so Full oprema -za poveke informacii tel . 075-269-170
Технички податоци
Марка
Ford
Модел
Transit
Произведено
2007
Километража
270.000 km
Гориво
Дизел
Силина
63 KW
Зафатнина
85 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Жолта
Број на врати
4/5
Каросерија
Моноволумен
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 133

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind