Golf 1.9 TDI

4.300 €
Општи информации
Наслов
Golf 1.9 TDI
Број на оглас
210975
Општина
Битола
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
15.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Voziloto e vo odlicna sostojba. Trendline oprema, Bezprekorno funkcionira celosno! Registrirano so zelen karton do 09/2019 mozi mala korekcija na cenata!
BEZ ZAMENI.!
Технички податоци
Марка
Volkswagen
Модел
Golf V
Произведено
2006
Километража
200.000 km
Гориво
Дизел
Силина
90 KS
Зафатнина
1.900 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Бела
Број на врати
2/3
Каросерија
Хечбек
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 98

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind