Golf 2 GTI

10.000 €
Општи информации
Наслов
Golf 2 GTI
Број на оглас
106600
Општина
Прилеп
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
08.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
CENA 10.000 e ( DESET ILJADI EVRA ) NEMA ZGRESENO NI EDNA NULA CENATA E FIKSNA ... KONTAKT SAMO NA 071 969 888 . BILO KAKVA PROVERKA E MOZNA VO SEKOE VREME .
Golf 2 V6 2.9 AVTOMATIK
1989 GODINA
KOZEN ENTERIER
GREACI NA SEDISTA
EL NA STAKLA
KLIMA
BORD KOMPJUTER
ABS
Технички податоци
Марка
Volkswagen
Модел
Golf II
Произведено
1989
Гориво
Бензин
Зафатнина
2.900 cm3
Менувач
Автоматски
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црна
Број на врати
2/3
Каросерија
Хечбек
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 254

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind