Golf 3 Benzin/Atest plin REGISTIRAN

1.000 €
Општи информации
Наслов
Golf 3 Benzin/Atest plin REGISTIRAN
Број на оглас
363594
Општина
Штип
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
03.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Prodavam golf 3 1.4 so atestiran plin 1998godina, registirana do 10ti mesec.Kolata rabote i na plin i na benzin. Praven servis,za povekje info javete se na 078 410 001
CENA:1000EVRA
OPREMA
-elekrika na prozori
-servo volan
-airbag
-abs
Технички податоци
Марка
Volkswagen
Модел
Golf III
Произведено
1998
Гориво
Бензин/Плин
Зафатнина
1.400 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Виолетова
Број на врати
2/3
Каросерија
Хечбек
Опрема
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 168

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind