Golf 4 1.9 TDI

2.700 €
Општи информации
Наслов
Golf 4 1.9 TDI
Број на оглас
352297
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
15.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
-Golf 4
-Dobar motor, mala potrosuvacka
-Stegnat nadvor i vnatre
-Elektrika na site prozorci
-Centralna brava
-Airbag
-ABS
- Tel: 070 474 020
Технички податоци
Марка
Volkswagen
Модел
Golf IV
Произведено
2000
Километража
250.000 km
Гориво
Дизел
Силина
90 KS
Зафатнина
1.900 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Темносина (Тегет)
Број на врати
4/5
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 95

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind