Golf 5 2.0 tdi full oprema 2004g istecena reg

4.300 €
Општи информации
Наслов
Golf 5 2.0 tdi full oprema 2004g istecena reg
Број на оглас
542973
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
06.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Golfot e pali vozi registracija e istecena za povise inf inbox ili tel
071293826
Технички податоци
Марка
Volkswagen
Модел
Golf V
Произведено
2004
Гориво
Дизел
Зафатнина
2.000 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Број на врати
4/5
Каросерија
Хечбек
Опрема
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 1
  • Вкупно гласови: 1
 • Вкупно прегледи: 347

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind