Golf 5 2.0tdi 2005/6

4.100 €
Општи информации
Наслов
Golf 5 2.0tdi 2005/6
Број на оглас
188601
Општина
Скопје
-
Центар
Телефон за контакт
Објавено
04.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Golf5 2.0tdi 2005g
Plateni site davacki do reg
Vo odlicna sostojba pali vozi
Технички податоци
Марка
Volkswagen
Модел
Golf V
Произведено
2005
Километража
222.000 km
Гориво
Дизел
Зафатнина
2.000 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црна
Број на врати
4/5
Каросерија
Хечбек
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 291

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind