Golf 5 2004 god.2.0 motor

3.300 €
Општи информации
Наслов
Golf 5 2004 god.2.0 motor
Број на оглас
674194
Општина
Скопје
Телефон за контакт
Објавено
02.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Golf 5 2004 god. 2.0 motor
€3,300
full oprema
072682873
Технички податоци
Марка
Volkswagen
Модел
Golf V
Произведено
2004
Гориво
Дизел
Зафатнина
2.000 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сребрена
Број на врати
4/5
Каросерија
Хечбек
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 181

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind