GOLF 5 GOAL 1.9 TDI

4.699 €
Општи информации
Наслов
GOLF 5 GOAL 1.9 TDI
Број на оглас
575781
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
15.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
FULL GOAL OPREMA
PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIA
BEZZ NIKAKVI ZAMENI
PROVERKA NA VASA ZELBA KADE I DA SAKATE
☎️078/387/467
Технички податоци
Марка
Volkswagen
Модел
Golf V
Произведено
2006
Километража
170.000 km
Гориво
Дизел
Силина
105 KS
Зафатнина
1.900 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Каросерија
Хечбек
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 287

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind